Soma Karaelmas Gazetesi

Hastane Kaldığı Yerden Devam Edecek

Hastane Kaldığı Yerden Devam Edecek
1.093 views
08 Ağustos 2014 - 6:53

300 Yataklı Devlet Hastanesi yapımı kaldığı yerden devam edecek. Soma Belediye Başkanı Ergene ve İlçe Başkanı Özkan, firmanın iflas etmediğini söyleyerek, çalışmaların önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren kaldığı yerden devam edeceğinin müjdesini verdi.
Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan firma ile görüştüğünü belirterek yaptığı açıklamasında ‘Hastane ile ilgili sıkıntılar vardı. Müteahhit firma geçtiğimiz günlerde bizleri aradı. Başka yerlerdeki işlerden dolayı sıkıntı yaşadığını ancak bunların çözüldüğünü, Soma Devlet Hastanesinde ise teknik bazı konularda problemler çıktığını ancak bunların çözüme kavuştuğunu ifade etti. Sorunların hepsinin çözüldüğünü önümüzdeki haftadan itibaren süratle kaldıkları yerden işe devam edeceklerini belirttiler. Pazartesi gününden itibaren şantiye çalışmaya başlayacak’ dedi.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ise ‘Firma ile görüştüğümüzde bizlere ‘Başka yerlerde aldığı 1000 konutluk yerler ile ilgili sıkıntıları çıkmış. Bize ise Devlet hastanesi inşaatından vazgeçmem mümkün değil. Müteahhitlik yapıyorum benim işim bu. Bu işi tamamlayamazsam yasaklı olurum. Başka bir yerden de iş almam mümkün olmaz. Buradaki işimi en güzel şekilde bitireceğim. Yükümlülüğümü yerine getirerek teslim edeceğim”dedi. Bizde inşaatın devam edeceği için sevindik’ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!