Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Hastalara İzinli Doktorların Sıraları Verildi

Hastalara İzinli Doktorların Sıraları Verildi
1.591 views
26 Mart 2014 - 8:19

Sanayi Devlet Hastanesinde dün sıra alan bir çok hasta olmayan doktorlara sıra verildiğini öğrenince tekrar sıra almak zorunda kaldı.
Sanayi Devlet Hastanesi girişinde izinli doktorlara sıra verilmesine rağmen barkot masasında da aynı işlem yapıldı. Bir çok hasta izinli olan doktorlara sıra alarak beklemek zorunda kaldı. Doktorların izinli olduğunu öğrendiklerinde ise tekrar sıra almak zorunda kaldılar. Duruma kimsenin müdahale etmemesi ise sorunun devam etmesine neden oldu.
Sabah saatlerinde hastaneden sıra alan bir çok hasta saatler sonra tekrar sıra almak zorunda kaldı. Tekrar sıra alınması sırasında “doktor gelecek mi?” diye sorulduğunda ise “doktor izinli biz yanlışlıkla vermişiz, sıranızı iptal ettik” şeklinde ifade ile karşılaşan hastalar başka bir doktora sıra almak zorunda kaldılar. Hastalar ve hasta yakınları ise şikayetlerini belirterek ‘Sıramız iptal edilmiş bize bilgi veren yok. Akşama kadar beklesek kimse ses çıkarmayacak. Bu kadar da vurdum duymaz olunur mu? Madem doktor izinli neden sıra veriyorsun kardeşim’ diyerek tepkilerini gösteriyorlar. Ayrıca barkot vermek için masalarda oturan çalışanlardan ise sadece 2 tanesinin çalışmaya devam etmesi ise yığılmaların artmasına neden oluyor. Hastane girişinde bulunan hastaların çalışır veya izinli olduğunu gösteren hekimlerin çalışma tablosunun tarihinin ise 07.03.2014 tarihini gösteriyor olması ise dikkatimizden kaçmadı.

DSC3653.jpg

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!