https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

‘Gururluyuz’

‘Gururluyuz’
1.001 views
03 Nisan 2018 - 6:21

Soma Belediyesi tarafından sadece temizlik işlerinde kullanılmak üzere alınan yaklaşık 6 milyonluk 28 araç törenle hizmete başladı. Kredi kullanmadan böyle yüklü bir alım yaptıklarını dile getiren Başkan Ergene ‘ Gururluyuz, bu bizim övünç kaynağımız’dedi.

Muzaffer Ecemiş Kapalı Spor Salonu önünde 28 araç için tören düzenlendi. Törene Kaymakam Ahmet Altıntaş, protokol mensupları ve Soma Belediyesi çalışanları katıldı.

‘İlk kez, büyük çaplı

filo alımı gerçekleştirdik’

Tören öncesinde konu ile ilgili basın mensuplarını bilgilendiren Belediye Başkanı Hasan Ergene ‘Belediyemize kazandırmış olduğumuz yeni çöp kamyonları, arazözler, süpürge araçlarının bulunduğu yerdeyiz. 2 Nisan tarihi itibari ile çöp toplama ve çevre temizliği işi Soma Belediyesi olarak kendimize ait olan ekipmanlar ile gerçekleştirmeye başlayacağız. Bununla ilgili önemli bir yatırım yaptık. Yaklaşık 6 milyon civarında bir harcama yaptık. Gururlanarak söylemek isterim ki, Soma Belediyesi tarihinde ilk defa böylesi büyük çaplı bir filo alımını gerçekleştirdi. Böyle bir alımı ise sadece öz kaynaklarımızdan hiçbir kredi kullanmadan, kendi imkanlarımız ile gerçekleştirmiş olmamızdır. Bu da bizim övünç kaynağımız oldu. Borçsuz dertsiz halkına hizmet edebilen belediyeye kavuşmak hamd olsun bulunduğumuz yerde bunu gerçekleştirmiş durumdayız. Soma Belediyesi olarak hem büyük alımları yapan hemde büyük projelere imza atan bir belediye haline geldik. Bunda Belediye meclis üyelerimizin ilçe teşkilatı ve benim mesai arkadaşlarım olan belediyemizde çalışan personelimizin çok büyük emekleri ve Soma halkının desteği var. Onların bize olan desteği sürdüğü sürede Soma Belediyesi çok daha güçlü bir şekilde geleceğe doğru yol almaya devam edecek. Çok daha büyük hizmetleri bu şehre kazandıracağımıza inanıyorum. Alımı yaptığımız firma Somamızdan yetişen Büyükkarcı ailesine bağlı şirketten aldık. Bize çok destek oldular. Yerli ve milli olanı tercih ettik. Sayın Cumhurbaşkanımızın bize öğütlediği şekilde. Yerli ve milli araçlarımızla ve en son sistem teknoloji ile donatılmış şekilde inşallah 10 sene arkamıza bakmadan Somamızın temizlik hizmetlerinde bu ekipmanları kullanacağımıza inanıyorum. Desteklerinden dolayı firmaya teşekkür ediyorum. Şeffaf ihalemizi gerçekleştirerek en uygun fiyata en uygun şekilde bu araçları temin etmiş olduk. Hayırlı uğurlu olsun. Hatasız kazasız şekilde çalışmayı rabbim nasip etsin. Bugün katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum’dedi.

Kurban kesiminin ardından araçlar Soma şehir içinde gövde gösterisi yaptı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!