Soma Karaelmas Gazetesi

Güral’dan Eğitime Destek

Güral’dan Eğitime Destek
3.233 views
14 Kasım 2013 - 8:24

Soma’da maden, lojistik, inşaat ve araç kiralama hizmetleri konusunda Güral Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Güral, Soma Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ne yaklaşık 5 bin liralık sanayi tipi konveksiyonel fırın sözü verdi.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup, Nakliyeciler Kooperatifi Eski Başkanı Yusuf Değirmenci ve Güral Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Güral Soma Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yiyecek, içecek ve Gıda Bölümünü ziyaret etti.
Gıda Bölümü öğrencilerinin eksiği olan sanayi tipi konveksiyonel fırın ihtiyaçları olduğunu belirten Okul Müdürü Erhan Ertekin, Güral Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Güral’dan destek aldı.
Güral, “Öğrencilerimizin geleceği hepimizin geleceği. Onlar bizim çocuklarımız, kardeşlerimiz ne gerekirse yapılacak” dedi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!