Soma Karaelmas Gazetesi

Gün geçtikçe büyüyor

Gün geçtikçe büyüyor
1.212 views
16 Kasım 2017 - 7:59

Soma, Bandırma kömür nakliye ihalesini alan Nakliyeciler Kooperatifi her geçen gün biraz daha büyüyor. Kamyoncunun önünü açan Kooperatif dışarıdan gelen araçlara da iş vermeye başladı.

Soma Nakliyeciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Ankara’da yapılan ihaleyi aldığını duyurdu. Bandırma Bor ve Asit Fabrikalarının 1 yıl süreli Soma, Bandırma kömür nakliye işini aldıklarını ifade eden Kooperatif Başkanı Mehmet Yağcı ‘Ankara’da yapılan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor ve asit Fabrikalarının; 1 yıl süreli, Soma-Bandırma, kömür nakliye işini, kooperatifimiz almıştır. 2017 yılı içerisinde ihalesi alınmış olan SYDV kömürleri ve Sanayi Kömürlerinin nakliyeleri devam etmekte olup işlerimizle ilgili herhangi bir sıkıntı yoktur. Ortaklarımız bu yılki işlerden gayet memnun olup, Dışarıdan gelen misafir arabalara da iş vermekteyiz. Kamuoyuna duyurulur.
Ayrıca Garaj yolunda asfaltlama yapıldı. Büyükşehir Belediyesine ve Soma Belediyesine bize yapmış oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!