Soma Karaelmas Gazetesi

Gülben Ergen Sözünü Tuttu

Gülben Ergen Sözünü Tuttu
3.153 views
08 Eylül 2014 - 7:20

Ünlü Sanatçı Gülben Ergen verdiği sözü tuttu. Maden faciasının ardından Soma’ya bir anaokulu yapma sözü veren Ergen’in katkıları ile yapılan 2 derslikli Anaokulu kısa bir süre sonra açılacak.
Ünlü Sanatçı Gülben Ergen’in kurucusu olduğu ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile Soma Zübeyde Hanım İlkokulu bahçesine yapılan Anaokulu açılmayı bekliyor. Maden Faciasının yaşanmasının ardından duyarlı vatandaşlar harekete geçti. Bunlardan bir tanesi de sanatçı Gülben Ergen’di. Ünlü Sanatçı Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Derneği maden faciasında babalarını kaybedenlerin yoğun olduğu okullardan bir tanesini seçti. Zübeyde Hanım İlkokulu bahçesine yapılan prefabrik anaokulu kısa zamanda bitirildi. 30 ilde 30 Anaokulu projesi kapsamında 24. anaokulunu Soma’da tamamlayan Sanatçı Gülben Ergen ve hayırseverlerin katkıları ile yapıaln anaokulu çok yakında açılacak. Açılışa Sanatçı Gülben Ergen’in de katılacağı belirtiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!