https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

‘Gücünüz Yetiyorsa İdamı Getirin’

‘Gücünüz Yetiyorsa İdamı Getirin’
1.592 views
19 Şubat 2015 - 9:39

MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem, Özgecan’ın vahşice katledilmesiyle ilgili açıklama da bulundu. İlçe Başkanı Vedat Erdem, “Geçtiğimiz Günlerde Mersin Tarsus İlçesinde Yaşanan olayın vahameti Tüm yurdu sarmış vicdanlara kara bir leke olarak yazılmıştır. Bir isanın diğer bir savunmasız masum insana uygulamış olduğu canice işlenen tecavüz ve cinayetin tanımı yoktur.Üzüntümüz kelimelerle ifade edilmesi mümkün olmayacaktır.Her bireyin gözünden bile sakındığı evlatları vardır.

Özgecan Aslan’a yapılan bu canice hareketin tüm Anne ve Babalara aile mensuplarına yapılmıştır.Bu kınamadan da öteye nefretimizin boyutu taşmış dünya üzerinde bu tip canavarlar ile birlikte aynı Havayı tenefüs etmemizden bile utanır olmuşuzdur.

Toplumda büyük bir sıkıntı vardır.Ülkenin dört bir köşesinde kamu güvenliği sorunu açık olarak ortadadır.Din tüccarlığı altında yapılan siyasetin gayri meşru sonuçları gün yüzüne çıkmıştır.Bir çok şahte şarlatan din mensubu gibi ortaya çıkan yobaz kişilerin sanal ortam üzerinden yapmış olduğu talihsiz ve ahlaksız açıklamaları toplumu etkileyerek yönlendirme sıfatına girmesi sonucu bir çok acıları yaşanmasına neden olmuştur.

Kadın cinayetlerinde  son yıllarda büyük artış meydana geldiğini nezayıkki hep birlekte görmekteyiz.Bu sosyal dengeni bozulmasında en büyük nedenlerden biri ülkeyi yönetenlerdir.

Aile içersinde şitdetin artmasında en büyük temel sorunlardan birtanesi Geçim sıkıntısıdır.Ve bunun takibi olarak uyuşturucu kullanımı genç yaşlara kadar inmiştir.Ülkemizin sınırları yol geçen hanı olmuş kimin sınırdan ne geçirdiği hangi hapı sattığı kontrol edilemez hale gelmiştir.Açılım süreci saçmalığı altında Ülke sınır güvenliği kalmamış Güvenlik güçlerinin kendi güvenlini sağlamakla yükümlü hale geldiği gözlerden kaçmamaktadır.Ve yine Havuz medyasının Televizyon kanallarında gençliği her türlü ama mafya tarzına ama iyi yaşam tarzına özenleştirdiği ve bu sebepten sapkınlıkların sapıklıkların meydana geldiği her türlü piş işlere zemin hazırladığı gerçeği ortadadır.

İslam ülkesinde Dinimizce suç sayılan ZİNA AKP iktidarı ile suç olmaktan çıkarılmış olup  serbest kalması ve geçmiş yılllara göre fuhuşun binlerce kat artması bir çok kişinin açlık karşısında fuhuşu ekmek kapısı görmesi kıskançlığı ve şüpheyi tetiklemiş istenmeyen kadın çocuk cinayetleri yaşanmaya başlamıştır.

Üretmeyen bir ülkede geçim sıkıntısının sosyal yapısı bu gün istenmeyen bir çok üzücü olayın ortaya çıkmasının tek sebeplerindendir.Ve sadece Kendi çevresini zengin yapan AKP zihniyeti ülkeyi bölmüş fakir bertaraf edilmiş zengin taraf olarak süslü hayatlarına kaldığı yerden devam etmiştir.

Her şey ortadadır toplum herşeyin farkındadır.Ancak korku cumhuriyeti ülkede vatandaş üzerinde hakimiyetini ne yazıkkı kurmuştur.Demokrasi AKP zihniyetinin tekelinde  olduğu alenen bellidir.Devtlet erkanı Mısırda döktüğü göz yaşını Özgecanda dökememiştir.AKP Türk milletine karşı allerjişi vardır bu sebepten bu gibi hallerde yapmacık açıklamalar ile günü savma diyetindelerdir.

Her fırsatta istediği kanunu çıkaran ve ben yaparım olur diyen Sayın AKP İdam cezasını meclise getiriniz.Gereğini yapınız.Bu ülkenin Havasını suyunu ekmeğini yiğipte halen daha insanların canına namusuna göz diken meşrukattan kurtulma yolu idam cezası ile olacaktır.Meydanlarda kuru nara atmaya benzemez hadi hodri meydan diyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!