Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Genel Başkan Akçul’un Soma Ziyareti

Genel Başkan Akçul’un Soma Ziyareti
7.624 views
01 Ekim 2014 - 6:58

Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul Soma’ya geldi. Maden-İş Sendikasını ve Soma Kaymakamı M.Bahattin Atçı’yı ziyaret eden Sendika Genel Başkanı Akçul Psikososyal Destek Merkezi binasında incelemelerde bulundu.

Ziyaret sonrasında Kaymakam M.Bahattin Atçı, Maden İş Sendikası Ege Bölgesi Şube Başkanı Recep Satır, Yönetim Kurulu ve Psikolog Fatih Akalın ile birlikte Psikososyal Destek Merkezi binasını gezdi.

Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul, “Psikososyal Destek Merkezi binasının yapılmasında bizim de katkımız oldu. Proje kaymakam bey’imizindi.Çok doğru bir proje olduğuna inanıyorum. Kaymakam Bey’e hem teşekkür etmek için hem de şubemizi ziyaret etmek için geldim.

Soma’da gönül birliği oluşturalım.Türkiye Maden İşçileri Sendikasını burada yeniden o eski günlerine taşıyalım. Eksikliklerimizi görelim.Türkiye Maden İşçileri Sendikası olarak nerelerde neyi eksik yapmışız onu görelim. Bundan sonraki adımlarımızı ona göre atalım.Ama bölgeye, Soma’ya, maden işçisine sahip çıkalım” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!