Soma Karaelmas Gazetesi

Gençlik Merkezi Rafa Mı Kalktı?

Gençlik Merkezi Rafa Mı Kalktı?
2.258 views
05 Ekim 2013 - 7:34

Soma’nın gençlerine hitap edecek şekilde projelendirilen Gençlik Merkezi rafa mı kaldırıldı?
Nihat Danışman Mahallesinde bulunan Linyit Lisesi Spor Salonunun bulunduğu yere yapılması planlanan Gençlik Merkezi ve Çok Amaçlı Spor Salonu projesi yarım mı kaldı. Soma Kaymakamlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü ve Soma Belediyesi tarafından yapılması planlanan protokolü imzalanan projenin yarım kaldığı belirtiliyor.
Toplam 1300 metrekarelik kapalı alana sahip olan salon düğün toplantı ve spor faaliyetlerine ev sahipliği yapıyordu. Bir çok kez tadilat görmesine rağmen tam kapasiteli olarak bir türlü hizmet vermeyen salon sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin daha etkin yürütülmesi ve gençlerimizin boş zamanlarını daha iyi bir şekilde değerlendirmesi için planlanmış ve rehabilite edilmesi kararlaştırılmıştı. Proje ile birlikte müzik odası, stüdyo, teknoloji sanat odası gibi bir çok odalar yapılacak ve bina modern bir görünüme kavuşturularak gençlerimizin rahatlıkla vakitlerini geçireceği bir yer haline dönüştürülecekti. Ancak proje ile ilgili hiç bir çalışma yapılmaması akıllara acaba proje devam etmeyecek mi sorularını getirdi.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!