Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Genç Girişimciler İş Başında

Genç Girişimciler İş Başında
1.522 views
29 Ağustos 2014 - 7:21

Soma Ticaret ve Sanayi Odası’na bağlı genç girişimciler Kaymakam Bahattin Atçı’yı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Soma Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı olarak kurulan Genç Girişimciler Yönetimi Kaymakam Bahattin Atçı’yı makamında ziyaret etti. Genç Girişimciler Murat Süer, Mustafa Akbay, Ali Çıraklı, Erol Nart, Kemal Türkeri, Engin Karcı kendilerini tanıttılar.
Manisa’da Soma’yı temsil ettiklerini belirten Temsilci Murat Süer ‘Soma’da 18 genç girişimci bulunuyor. Genç girişimciler oluşumu 2 yıldır faaliyette. Bizler her yıl Manisa’nın çeşitli ilçelerinde toplanıyoruz. Geçtiğimiz yıl Soma’da bir araya gelip çeşitli faaliyetlerde bulunduk. Bu yıl da Eylül ayı içinde Soma’da bir araya geleceğiz. Manisa’da bulunan genç girişimciler Soma’ya gelerek faciadan dolayı başsağlığı ziyaretinde bulunmayı planlıyorlar. Genç girişimciler ticarete yeni atılan gençlerden oluşuyor. Bu oluşum ile birlikte bir çok genç girişimci ile tanışıyor. Fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ticari konuda birbirimize destek oluyoruz. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun önünü açtığı bir oluşumuz. Daha önceden böyle bir oluşum vardı fakat Hisarcıklıoğlu döneminde tüm Türkiye’ye yayıldı. Soma’da 18 genç girişimci arkadaşımız üyemiz.’dedi.
Kaymakam Bahattin Atçı ‘ Genç girişimci olmak müteşebbis gücü arttırmaktır. Genç girişimciler bir araya gelerek girişimcilik ruhunu arttırarak sosyalleşme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu ticari anlamda da gelişmenize katkı sağlar’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!