Soma Karaelmas Gazetesi

Farmasi Soma’da Sağlık Semineri Verdi

Farmasi Soma’da Sağlık Semineri Verdi
3.603 views
09 Kasım 2013 - 8:23

%100 Türk sermayeli olan Farmasi Kozmetik, Soma’da ev hanımlarına yönelik sağlık semineri düzenledi. Soma Belediyesi Düğün Salonunda verilen ve Farmasi Genel Müdür yardımcısı Devrim Hamaratlar’ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde insan sağlığını tehdit eden kimyasal maddeler hakkında bilgiler verdi.
Hamaratlar, Farmasi markalı ürünlerde paraben, triklosan, tuz, fosfat ve çeşitli kimyasallar maddelerin bulunmadığını ve ürünlerimizin gönül rahatlığı ile satın alınabileceğini vurguladı.
Farmasi Genel Müdür Yardımcısı Devrim Hamaratlar Soma da ürün tanıtımını ve satışını en iyi şekilde temsil eden  Arzu Erdem ve Birsen Kır’a ve Soma halkına teşekkür etti.
Seminer sonunda katilim sertifikası dağıtıldı. Farmasi urunu almak için ve satış temsilcisi olmak için 05456983211 nolu telefondan Farmasi kozmetik direktörü arzu erdem’e ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!