Soma Karaelmas Gazetesi

Facianın Eşiğinden Dönüldü

Facianın Eşiğinden Dönüldü
2.436 views
07 Mayıs 2014 - 6:51

Soma Ticaret Meslek Lisesi Okulu’nun duvarının yıkıldı. Duvarın yıkılmasının, okulların kapanmasının ardından yaşanması ise büyük bir faciayı önledi.
Soma Ticaret ve Meslek Lisesi’nin okul duvarı önceki gün yapan yağmurlara dayanamayarak yıkıldı. Duvar yıkımı sırasında okulda öğrenci olmaması ise rahat bir nefes aldırdı. Önceki gün yağan şiddetli yağmurlar sırasında Soma Ticaret Meslek Lisesi bahçesinin 35-40 metrelik bir kısmının yıkılmasına sebep oldu. Duvarın aniden yıkılması okulların dağılmasının ardından meydana geldi.
Konu ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Murat Öztürk ‘Okulumuzun bu kısmında bulunan duvarı biraz zayıftı. Yaklaşık 35-40 metrelik bir bölüm 17.15 sıralarında okulun dağılmasının ardından meydana geldi. Duvarın altında ise gözümüz gibi baktığımız fidanlarımız kaldı. Soma Belediyesine bağlı ekiplerimiz yıkılmış duvarın temizlenmesi konusunda çalışmalarını sürdürüyorlar. Yıkılan 40 metrelik bölüm haricinde ise okulumuzun çevresinin tamamen duvara ihtiyacı var. Çevre duvarlarımız yeterince sağlam değil.’dedi.

aaaa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!