Soma Karaelmas Gazetesi

‘Esnafımızın yanındayız’

‘Esnafımızın yanındayız’
397 views
02 Mart 2021 - 8:18

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Soma İlçe Yönetimi ile birlikte esnafları ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Soma İlçe Başkanı Levent Elbinsoy ve yönetim kurulu üyeleri ile ekonomik krizin en çok etkilediği esnafları ziyaret etti.
Bakırlıoğlu ziyaret sonrasında yaptığı açıklamasında ‘Soma ilçemizde İlçe Başkanımız Levent Elbinsoy, yöneticilerimiz ve Belediye Meclis üyemiz ile birlikte pandemi ve ekonomik krizin etkilediği esnafları ziyaret ettik. Esnafın içinde bulunduğu durumu, yaşadıkları sıkıntıları yerinde gördük, esnafı dinledik.’dedi.
‘CHP Herkes için var’
CHP Soma İlçe Yönetiminden yapılan açıklamada ise ‘Salgın hastalık sürecinde esnaflarımız zor günler geçiriyor. Pek çok iş yeri kapalıyken, açık olan iş yerleri de ciro kaybı yaşıyor.
Yeni haftanın ilk gününde, CHP Manisa Milletvekilimiz Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu’nun katılımı ile birlikte zor zamanlardan geçen esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımızın dertlerini ve taleplerini dinledik. CHP Soma İlçe Başkanlığı olarak halkımızın içinde, mağdur kesimlerin yanında olmaya devam edeceğiz. CHP varsa herkes için var.
‘sözlerine yer verildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!