Soma Karaelmas Gazetesi

Eryiğit Hocaya Ziyaretçi Seli Durmuyor

Eryiğit Hocaya Ziyaretçi Seli Durmuyor
2.315 views
22 Ocak 2014 - 8:03

Soma Açı Dershanesi Müdürü ve yılların eğitimcisi, Linyit lisesi Emekli Müdür Yardımcısı Ayhan Eryiğit geçirdiği bir rahatsızlık sonucunda görevine bir süre ara vermek zorunda kaldı.
Her geçen gün evi ziyaretçi akınına uğrayan Ayhan Hocanın evi sevenleri, öğrencileri, arkadaşları, bürokratik ve siyasi ve sivil toplum örgütleri temsilcileri ile adeta dolup taşıyor. Ayhan Eryiğit öğrencilerini çok özlediğini ve onlara kavuşmak için tedavisine çok özen gösterdiğini tekrar ders başı yapmak için var gücüyle maneviyatını güçlü tutmak istediğini belirtti.
Sevenlerinin ve öğrencilerinin duasını her daim içerisinde hissettiğini belirterek, “herkesten Allah razı olsun. Beni fazlası ile duygulandırıyorlar. İnşallah tedavimi bitirip eski sağlıma kavuştuğumda tekrar aranıza döneceğim. Dualarınızı esirgemeyin” diyerek teşekkür etti. Bizlerde Ayhan hocamıza şifalar, ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!