Soma Karaelmas Gazetesi

Erkam Derneği Erkek Kur’an Kursu

Erkam Derneği Erkek Kur’an Kursu
3.273 views
25 Kasım 2013 - 8:20

Cumhuriyet Mahallesi Sağlık Ocağı bitişinde yapımına başlanan Erkam Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Erkek Kur’an Kursu inşaatının temeli atıldı.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’nin yanı sıra Saadet Partisi Soma Belediye Başkan Adayı Egemen Bülent Türkmen’de katıldı. Dernek Başkanı Mehmet Kayapalı ‘300 metrekarelik alanda 4 katlı toplam 1800 metrekare kapalı alana sahip olan Erkek Kur’an Kursu yaklaşık 65 öğrenci kapasiteli olacak. Erkek öğrencilerin Hafızlığa hazırlanacağı yatılı Kur’an Kursumuz Derneğimizin katkıları ile yapılıyor.’dedi.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene temel atma töreninde yaptığı konuşmasında ‘Bugün hayırlı bir iş için Ebu Bekir Camimizde bulunuyoruz. Soma’da uzun yıllar bir çok yer yapıldı. Rabbim en sonunda burayı nasip etti. Belediyemize düşen vazifeler vardı bizde onları yerine getirdik. Burada güzel bir arsa oluştu. Hepimizin ve yardım severlerimizin katkıları ile bu tesisimiz kısa sürede hizmete açılacaktır. Hayırlara vesile olur inşallah’ dedi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!