Soma Karaelmas Gazetesi

Ergene Radyo’dan Teşekkür Mesajı Verdi

Ergene Radyo’dan Teşekkür Mesajı Verdi
1.029 views
07 Nisan 2014 - 6:45

Radyo Soma FM’de Cuma günü saat 14:30’da yayına giren Sayın İsmail Ergün’ün hazırlayıp sunduğu “Bir Konu, Bir Konuk” programının konuğu Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene idi.
Soma’da 3. kez başkanlık koltuğuna oturarak bir ilke imza atan Ergene, 30 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, “Türkiye genelinde olduğu gibi muhalefet partilerinin yerel seçim havasını genel seçim havasına çevirdikleri için bu durum Soma’ya da yansıdı. Buna rağmen Türkiye genelinde partimizin aldığı oy oranı kadar bizde Soma’da seçimleri kazandık. Bundan dolayı başta partimizin ilçe başkanı, gençlik kolları, kadın kolları, partililerimiz ve Somalılara seçim çalışmaları boyunca üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Ergene, “Bundan sonra Soma’daki hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bunların başında başlattığımız bölgesel ısıtma sistemi, otogar, katlı Pazar yeri, kalkacak olan Çarşamba Pazar yerine de yeşil alan yapacağımız başlıca işlerden olacak. Bunun yanında Büyükşehir yasası gereğince bazı birimlerin direk büyükşehire bağlanmasından dolayı önceki mevcut elemanlarımızın yarısından fazlasını Büyükşehir kadrosuna aktardık. Aktardığımız bu elemanlarımız büyükşehir belediyesinin dağıtımına göre gerekli yerlerde görev yapacaklardır. Ama bir kısım elemanlarda Manisa kadrosuna alınmasına rağmen iş gereği yine Soma belediyesinde çalışacaklardır” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!