Soma Karaelmas Gazetesi

Erdinç HEM Müdürü oldu

Erdinç HEM Müdürü oldu
3.140 views
11 Ekim 2014 - 8:23

İsmail Erdinç Halk Eğitim Merkezi Müdürü oldu. Soma Nakliyeciler  Kooperatifi İlkokulu Müdürü İsmail Erdinç okul müdürleri mülakat sınavında başarılı olarak istediği yere atandı. Halk Eğitim Merkezi Müdürlük görevine başlayan İsmail Erdinç’e Soma Karaelmas Gazetesi olarak yeni görevinde başarılar dileriz. İsmail Erdinç kimdir?

1964 Yılında Balıkesir Savaştepe Yunakdere köyünde doğdu. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler(Lisans) mezunudur.Öğretmenlik hayatına 1986 yılında Sınıf Öğretmeni olarak başladı. 2000-2010 yılları arasında Soma Zübeyde Hanım İlköğretim Okulunda Müdür yardımcılığı yaptı. 2010-2014 yılında Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlkokulu’na müdürlük yaptı. 2014 Eylül ayından itibaren Soma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevine başlamıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!