Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

“Engelsiz bir yaşam için”

“Engelsiz bir yaşam için”
21 views
20 Ocak 2022 - 0:09

Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği, Engelsiz bir yaşam için sloganı ile önlerine çıkan her engeli aşmaya çalışıyor.

Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği, Engelsiz bir yaşam sloganı ile yola çıkarak önlerine çıkan her engeli gerek yetkililer ile görüşerek, gerekse sosyal medyadan duyurarak çözüm üretmeye çalışıyor.
Engelli aracı rampası önüne koyulan engelin kaldırılması yönünde yetkililere seslenen Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği yönetimi sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşacağını duyurdu.
Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneği yönetiminden yapılan açıklamada ” Belediyemizden Medigün Hastanesi’nin durağının yanındaki merdivenin yanına rampa istemiştik yaklaşık 3 ay önce. Mutahite bu iş verildi 2 ay önce rampanın kalıpları çakıldı ve betonu döküldü. 1 buçuk ay sonra da rampanın taşları döşendi korkulukları yapıldı ama fotoğrafta işaretli olarak gördüğünüz basamaktan dolayı rampayı yaklaşık 2 haftadır bitmesine rağmen kullanamıyoruz. Instagram hesabından yapmış olduğumuz paylaşım üzerine belediyemiz bu konuyla ilgili hemen harekete geçti bizi aradılar bu basamak 2 gün içinde kalkacak denildi. Belediyemize çok teşekkür ediyoruz. Engelsiz ve eşit yaşam için çalışmaya devam” denildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!