Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Enerji verimliliği Eğitimi tamamlandı

Enerji verimliliği Eğitimi tamamlandı
30 views
21 Ocak 2022 - 13:49

Manisa’da Verimlilik Çağrısı Projesi kapsamında Manisa il ve ilçe oda/borsalarında Enerji Verimliliği eğitimi düzenlendi.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Zafer Kalkınma Ajansı’nın Teknik Destek projesi kapsamında Manisa’da Verimlilik Çağrısı projesi hayata geçirildi.
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda gerçekleşen, Çevre Mühendisi Ayşe Yılmaz ve Elektrik Mühendisi Bülent Çarşıbaşı’nın verdiği eğitime Soma TSO Meclis Başkanı, Soma TSO Genel Sekreteri, Soma TSO üyeleri ve Soma TSO Personeli katıldı.
Enerji Verimliliği Eğitimlerinin 6’ncısı 19-20 Ocak tarihlerinde Soma TSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilirken, katılımcılara Eğitimde kaynak verimliliği kavramı ve kaynak verimliliğine küresel bakış açısı, kaynak verimliliği için geliştirilebilecek stratejiler, sürdürülebilirlik, döngüsel ekonomi, ISO 50001 Belgelendirme süreçleri, ilgili alanda sürdürülen devlet destekleri alanlarında bilgi verildi. Firmalar özelinde sektörel karşılaştırma örnekleri ele alındı. Eğitimin sonunda katılımcı firmalara sertifikaları takdim edildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!