Soma Karaelmas Gazetesi

Emniyet’ten Kaymakam Atçı’ya Ziyaret

Emniyet’ten Kaymakam Atçı’ya Ziyaret
3.541 views
11 Eylül 2013 - 6:41

Soma İlçe Emniyet Müdürü Okan Arslan Emniyet Müdürlüğünde görevli amirler ile Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı’yı ziyaret etti.
Soma İlçe Emniyet Müdürü Okan Arslan, Emniyet Müdür Yardımcısı Süleyman Trak ve birimlerde  ve bürolarda görevli amirler ile Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı’yı makamında ziyaret etti. Personelini Kaymakam Atçı’ya tanıştıran Arslan ‘ 161 kişi ile Soma’da hizmet veriyoruz. Bu personelimizden 143 tanesi polis memurumuzdur. Ekip sayımızı arttırmamız gerekiyor fakat personelimiz yetersiz.’dedi. Soma’ya geldiği günden beri kasksız motosiklet kullanımın yaygın olduğunu dile getiren Arslan ‘ Soma’da büyük oranda kamyon trafiği yaşanıyor. Ancak ana caddeyi kullanan kamyonlarımız süratli bir biçimde trafiği tehlikeye sokacak biçimde hareket ediyorlar. Bu konuda ilerleyen günlerde radar ve hız denetimlerimizi arttıracağız. Bu konuda sizlere şikayetler gelebilir’ dedi. Kaymakam M. Bahattin Atçı ise ‘Soma’da Asayiş olayları yönünden rahat ancak rehavete kapılmamak lazım. Bizlerin amacı suç olaylarının meydana gelmemesidir. Önleyici kolluk kuvvetleri bu yüzden çok önemlidir. Vatandaşlarımızın polise destek olmaları Mobese kadar önemlidir. Suçlular her zaman aramızda dolaşıyor. Ancak ihbar etmek bizim literatürümüzde kötü olarak anılıyor. Bu yüzden vatandaşlarımız ihbar etmekte tereddüt ediyor. Vatandaşlarımızın her zaman suçlu ile mücadelede kolluk kuvvetlerinin yanında yer alması gerekiyor. Kask kullanımının yaygınlaştırılması için gerekli çalışmalar yapılmalıdır.’ dedi.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!