Soma Karaelmas Gazetesi

Emniyet’ten İlk Ziyaret Kaymakam Atçı’ya Yapıldı

Emniyet’ten İlk Ziyaret Kaymakam Atçı’ya Yapıldı
1.547 views
09 Nisan 2014 - 7:21

Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Haftası etkinliklerine başladı. Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı’yı makamında ziyaret eden Soma İlçe Emniyet Müdürü Okan Arslan, Türk polis Teşkilatının 169. yılını kutladıklarını belirtti.
Soma Kaymakamı Bahattin Atçı kendisine çiçek ve kitap hediye eden Emniyet Müdürü Okan Arslan ve beraberindekilerin Polis Haftasını kutladı.
Arslan ‘7-10 Nisan tarihleri arasında kutladığımız Polis Teşkilatımızın 169. yılı Soma’da çeşitli programlar ile kutlanacak. Polis şehitliğimizin ziyareti, Şehitlerimiz için mevlid-i Şerif okutulması ile devam edecek programımız 10 Nisan’da çelenk sunma töreni ardından Korupark’ta yapılacak ikram ile son bulacak’dedi.
Kaymakam Bahattin Atçı ‘Vatandaşlarımız rahat olsunlar, Polisimiz görev başındadır. Her yıl 10 Nisan tarihinin içinde bulunduğu hafta Polis haftası olarak kutlanmaktadır. 1845 yılında kurulan Polis Teşkilatımız daha önce de Subaşı ve çeşitli adlarla görev yapmaktaydı. İnsanlarımızın bir arada yaşadığı her yerde asayiş problemi meydana gelmektedir. Bu durumda bu olaylara anında hesap soranı da olmalıdır. Devletin olmazsa olmak kuruluşlarından bir tanesi olan hepimizin de hayatında çok önemli bir yere sahip olan ve başımıza gelen her olayda aklımıza gelen ilk isimdir polis. Suçun önlenmesinde ve suçlular ile mücadelede vatandaşlarımızın polisimize destek olması gerekiyor. Bu konuda vatandaşlarımız oldukça bilinçli, faili meçhul olaylarda yardımcı olmaya çalışıyorlar. İlçemizde en büyük eksikliklerden biri olan Mobese sistemi yavaş yavaş yaygınlaşıyor. Ancak giriş ve çıkışlara koyulacak plaka okuma sisteminin bir an evvel devreye girmesi için çabamız devam ediyor’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!