Soma Karaelmas Gazetesi

Emniyet Müdürü Okan Arslan Kızılay’ı Ziyaret Etti

Emniyet Müdürü Okan Arslan Kızılay’ı Ziyaret Etti
3.503 views
08 Ekim 2013 - 7:49

Soma İlçe Emniyet Müdürü Okan Arslan Türkkızılayı Soma Şubesini ziyaret ederek, Kızılay şubesinin çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Türkkızılay’ı Soma Şubesinde gerçekleşen ziyarete Kızılay Şube Başkanı Turgut Tuzcuoğlu ile Eski Başkanlardan Ata Alpaslan ev sahipliği yaptılar.Ziyarete Kızılay yönetim kurulu üyeleri Nazmi Polat, Hakan Aydın, Nihal Acan,Yasin Kara, Şube Müdürü Ali Subaşı ile Gençlik Kollarından gönüllü Şeyda Diker eşlik ettiler.
Türkkızılayı Şube Başkanı Turgut Tuzcuğlu, Kızılay’ın çalışmalarına değinerek, özellikle Güvenli Kan temini çalışmalarının geldiği noktaya parmak basarak bunda Yerel yönetiçilerin Başta Doğal Başkanımız Sayın Kaymakamlığın ve Belediye Başkanımız başta olmak üzere tüm kamu kurum kuruluş yöneticilerinin,Sivil toplum kuruluş yönetici ve üyelerinin buna paralel olarak Soma halkının desteklerinin önemi çok büyük” dedi.
Tuzcuoğlu, daha sonrada Afet öncesi hazırlık çalışmaları ve Sosyal yardımlar ile Gençlik ve kadın kollarının çalışmalarını kısaca değinerek, Emniyet Müdürü kan Arslan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretlerinden onur duyduklarını belirtti.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!