Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

ELİ’ye 89 işçi Alınacak

ELİ’ye 89 işçi Alınacak
3.653 views
20 Ocak 2015 - 8:28

Ege Linyitleri İşletmesine 11 branşta 89 kişi alınacak.15 Ocak’ta başlayan başvurular İş-Kur yoluyla yapılıyor. Başvurular 26 Ocak’ta sona eriyor. ELİ 11 farklı branşta 89 kişiyi kamu çalışanı yapacak.

89 işçi için açılan branşlar ise şöyle: “Zemin Delgi (Delik Delme ve Sondaj) Makinesi operatörü 3 kişi, Maden işçisi 17 kişi, Akaryakıt İstasyonu Sorumlusu (Ön lisans mezunu Rafineri ve Petrokimya programı) 2 kişi, Dış Lastik Tamircisi 2 kişi (meslek lisesi mezunu makina, makina teknolojisi programı), Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı (lise mezunu) 5 kişi, Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik) Lise mezunu 2 kişi, Greyder Operatörü (lise mezunu) 5 kişi, Buldozer operatörü (lise mezunu) 14 kişi, Radyatör Tamircisi (Motorlu Taşıt) lise mezunu 2 kişi, Elektrikçi (Meslek Lisesi Mezunu, Genel) 9 kişi, Mekanik Bakım Onarımcısı (Meslek Lisesi mezunu) 28 kişi.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!