Soma Karaelmas Gazetesi

El-Metin programı Soma’da yapılacak

El-Metin programı Soma’da yapılacak
834 views
13 Ekim 2017 - 7:19

Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Soma Belediyesi tarafından 23 Ekim 2017 tarihinde düzenlenecek “El Metin” isimli programa konuşmacı olarak katılmak üzere Soma’ya gelecek.

Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, yaptığı açıklamada 23 Ekim Pazartesi akşamı, adını Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’in ismi şerifinden alan, “El Metin” isimli bir program düzenleyeceklerini belirtti.

Gündüz Beder Kültür Merkezi’nde düzenlenecek programda, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun sohbeti ile yer alacağını ifade eden Ergene “Adını Peygamber efendimizin ismi şeriflerinden alan, halkımızın da beğeniyle izleyeceği güzel bir program hazırlıyoruz. 2010 yılından bu yana her sene Ekim ayında Açılış programı yapılan ve her sene Peygamber Efendimiz (S.A.V) bir işmi Şerif’ini gerçekleştirilen Efendimizin ismi Şerif programlarında bu yıl İlçemizde yapılacak El Metin (S.A.V) programında Ünlü Sunucu ve İlahi Sanatçısı Ahmet Kemal Bacak ilahileriyle, Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da sohbeti ile katılacaklar. Tüm halkımızı programımıza davet ediyorum.”

23 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.30’da başlayacak olan program, Gündüz Beder Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!