https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Eğitime Soma’dan Start Verildi

Eğitime Soma’dan Start Verildi
1.139 views
03 Eylül 2015 - 7:57

Okulların açılmasına sayılı günler kala Milli Eğitim Müdürleri Soma’da buluştu. 2015-2016 eğitim öğretim yılında yapılması gereken eğitim çalışmalarına Soma’dan start verildi.
Manisa Milli Eğitim Soma’da buluştu. Her ay farklı bir ilçede yapılan Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Eylül ayında Soma’da yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş, Şube Müdürleri, Manisa’nın 17 ilçesinin Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri Soma’ya gelerek öncelikle Maden şehitliğini ziyaret ettiler. Şehitler için dua okunmasının ardından Kaymakam Ahmet Altıntaş ve Belediye Başkanı Hasan Ergene, ELİ Müessese Müdürü Hakkı Duran ile bir araya gelindi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici yaptığı konuşmasında ‘Eğitimin öncülerinin bir arada olduğu bir toplantı için bir aradayız. Bu tür toplantılarda bizdxe eğitime katkı sağlayanlara teşekkür etmek istiyorum. Bizimde Soma’da bir çok faaliyetlerimizi destekleyen Sayın Belediye Başkanımız ve ELİ Müessese Müdürümüzün katkıları var. Huzurunuzda onlara teşekkür etmek istiyorum. Sayın Kaymakamımız İlçemizde göreve başlayalı 15 gün oldu. İlk sorduğu ise hangi okulumuzda kütüphane yok oldu. Sayın Kaymakamımızın önderliğinde inanıyorum ki Soma’da güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz göreve başladığından beri bizim Soma ile ilgili taleplerimize hep olumlu karşılık verdi. Huzurlarınızda kendisine teşekkür etmek isterim. Mekanları şereflendiren içindekilerdir. Somamıza şeref verdiniz.’dedi.
Kaymakam Ahmet Altıntaş ise ‘Soma’ya gelmenizden dolayı mutlu oldum. Toplantınız hayırlara vesile olsun’ diyerek İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş’a madenci heykeli hediye etti. İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş önderliğinde yapılan toplantıda ilçelerdeki eğitim sorunları masaya yatırıldı. Eğitim sorunlarının görüşülüp çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmalar yapılacağı belirtilen İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş, her ay değişik bir ilçede yaptıkları toplantıların eğitim camiasının sorunlarını yerinde görmek ve çözüm üretmek açısından faydalı olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!