Soma Karaelmas Gazetesi

Egerens Otel Kapılarını Açtı

Egerens Otel Kapılarını Açtı
3.921 views
23 Ağustos 2014 - 9:58

12 milyon TL’ye yapılan Egerens Otel açıldı. Soma’nın ilk ve tek 4 yıldızlı oteli Egerens Otel kapılarını Soma halkının hizmetine açtı.
4 Milyon $ yapılması planlanan ancak 12 milyon TL’ye tamamlanan Egerens Otel konforu, kalitesi, rahatlığı ile Soma’nın aranılan mekanı haline gelecek.
Konu ile ilgili bilgi veren Güral Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Güral’ Otelimizde her şeyi düşündük. Soma’ya gelen misafirlerimizi nasıl rahat ettirebiliriz, nasıl Soma’dan memnun ayrılabilirler bunları planladık. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yaparak böyle bir otelin tamamlanmasını sağladık. Daha önce açmayı planlamıştık fakat yaşanan felaketten dolayı aksamalar yaşandı. Eylül ayında açılışını yapmayı planlıyoruz. Ancak kapılarımızı açtık. Toplantılara ve misafirlerimize ev sahipliği yapmaya başladık.’dedi.
Egerens Koordinatörü Akın Ümmetoğlu ise basın mensuplarına oteli gezdirerek bilgiler verdi. Ümmetoğlu ‘4 Delüx, 7 süit, 1 engelli ve 72 kişilik odaları 180 yatak kapasitesi ile üst düzey konforu ve kusursuz oda servisi ile evinizdeki sıcaklığı ve rahatlığı yaşatmayı amaçladık.
Son teknoloji ürünleri ile donatılan 3 ayrı toplantı salonunlarımızda 30-70-600 kişiye eğitim verilebilmektedir.
Düğün, Nişan, Konferans ve özel günleriniz için ses, ışık, havalandırma sistemi ile donatılmış salonlarımız bulunmaktadır.
Sabah 07.00 kahvaltı- Akşam yemek 250 kişilik Restorantı ile yemekli toplantılarınıza ev sahipliği yapılabilmektedir.
Toplam 40 kişilik personeli ile hizmet veren Egerens Otel’de Düğün Organizasyonları yapılmaktadır. 1000 kişilik havuzlu bahçemizde muhteşem organizasyon ile dostlarınızla birlikte mutluluğunuzu paylaşıp evliliğe ilk adım atmak isteyen gençlerimizi otelimize bekleriz.’dedi.
Eylül ayında açılacak olan Spa ile Soma’da bir ilki gerçekleştirecek olan Egerens Otel yoğun iş temposundan bunalan Soma halkının sağlık ve güzellik ihtiyaçlarına çare olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!