Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Egerens Otel Açıldı

Egerens Otel Açıldı
3.812 views
30 Eylül 2014 - 7:51

Güral Grup tarafından yaklaşık 1 yılda tamamlanan Egerens Otel hizmete açıldı.
Açılışa Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Manisa Milletvekili MKYK Üyesi Hüseyin Tanrıverdi, Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Kırkağaç Belediye Başkanı Y.İsmail Gedüz’ün yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Yaklaşık 554 işçiyi istihdam eden Güral Grup Yönetim Kurulu Başkanı yaptığı açılış konuşmasında Ramazan Güral’Hizmet vermeye başladığımız otel, kısa sürede doğru bir yatırım yaptığımızı ortaya koydu. Soma’nın böyle bir yatırıma ne kadar çok ihtiyacı olduğunu net görmemizi sağladı. Otelin yapılmasında ve önerileri ize bize yol gösteren herkese teşekkür ediyorum. İnşaat aşamasından bu güne kadar manevi desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Hüseyin Tanrıverdi’ye, Belediye Başkanımız Hasan Ergene’ye, Sayın Valimize, Kaymakam beyimize, Yusuf amcamıza teşekkür ediyoruz. Başlangıç niteliğinde bu yatırım ile Soma’ya yatırım kapısını açtık. Hem Güral Grup hemde diğer firmalar için Soma yatırım zamanı ve yatırım fırsatıdır. Herkese teşekkür ediyorum’dedi.
Belediye Başkanı Hasan Ergene ‘Ramazan bey böylesi karanlık günler diyeceğimiz zor günlerimizde önemli ve büyük meblağlı bir yatırımı Soma’mıza kazandırdı. Kendisi aslında Soma’nın geleceğine olan güvenini ifade etmiş oldu. Sahip olduğu yer altı zenginlikleri ile Soma’mız aslında Manisa’mızın en büyük ilçesi iddiasında olan bir kenttir. Somamızı tekrar iş ve istihdam merkezi haline dönüştürmek istiyoruz. Geleceğe de böyle yürümeyi arzu ediyoruz. Her Belediye Başkanının hayalidir. Şehrinde böyle güzel yatırımların yükseldiğini görmek, bende en az bu otelin sahibi kaar sevinçliyim.’dedi.
Kaymakam M. Bahattin Atçı ‘Gerçekten kısa bir süre içinde büyük ve güzel bir eser meydana çıktı. İlçemize yakışır bir yer oldu. Somamız zor günler geçirdi. Buraya çok sayıda ziyaretçi geldi. Bu zor günlerde bir çok kişiyi ağırlayamadık. Bu güzel bir yatırım oldu. Böyle güzel yatırımları bndan sonra da açacağız’dedi.
Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ‘ Gerçekten kısa bir süre içerisinde yapımı tamamlanmış 4 yıldızlı oteli açıyoruz. Değerli kardeşim Ramazan bey ve ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Somamıza gelen misafirleri güzel ev sahipliği ile ağırlayacağız. Bu mekanın böylesi yararlar sağlayacağını düşünüyorum. Sosyal mekanları ile diğer büyükşehirlerde arzu ettikleri alanlara sahip olması ile keyifli huzurlu sürmelerine vesile olacaktır. 1 yıl önce temelini attığımız zaman hedefimiz Ramazan’da iftar yapmaktı ancak Cenabı hak tekrar vermesin. Somamız Mayıs ayında büyük bir maden faciası ile karşı karşıya kaldı. Dolayısı ile bu sebeplerden dolayı gecikmiş oldu. Ben bu güzel otelin hemşehrilerimize hayırlı olmasını niyaz ediyorum’dedi.
Manisa Valisi Erdoğan Bektaş ‘Soma’da hayatın devam ettiğini görmekten dolayı mutlu oldum. Hayat biraz daha normale dönüyor. Otelcilik hizmetleri geliştikçe insanlarımız hayatlarının tamamını otellerde geçirecek ve evlerin kullanımı azalacak diye düşünüyorum. Bu olaya böyle bakmak lazım. Sosyal hayat artık otellerde devam edecek diye düşünüyorum. Böyle bir hizmetin gerçekleşmesinde emeği geçenleri tebrik ediyorum’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!