Soma Karaelmas Gazetesi

DSP’li İrfan Kurt, CHP’ye Katıldı

DSP’li İrfan Kurt, CHP’ye Katıldı
1.684 views
23 Aralık 2013 - 7:52

Yıllardır Soma’da Demokratik Sol Parti (DSP) İlçe Başkanlığı görevini yürüten İrfan Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) geçiş yaptı.
Hafta sonu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı’nda yapılan toplantıda İrfan Kurt’a CHP rozeti takıldı.  CHP Soma İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu, “Demokratik Sol Partinin yıllarca Soma’da İlçe Başkanlığını yapmış, Soma kamuoyunda sevilen sayılan çok değerli arkadaşımızı bugün partimize üye yapmanın gururunu, sevincini yaşamaktayız. Değerli arkadaşım İrfan Kurt Demokratik Sol Parti’nin (DSP) yıllarca Soma’da ilçe başkanlığı görevini büyük bir başarıyla gerçekleştirdi.Ancak bugün artık hiçbir şekilde görülmeyen ve ayrışım veya lüksümüzün olmadığı düşüncesiyle CHP’ye katılma kararı aldı.1 hafta önce Doğru Yol Partisinde siyaset yapmış Mustafa Gülşen ağabeyimizi partimize üye yapmıştık. Cumhuriyet Halk Partisi çatısı öyle büyük bir çatıdır ki, Atatürk ile sorunu olmayan, Cumhuriyet ile sorunu olmayan tam bağımsız Türkiye’den yana olan bütün yurt sever arkadaşlarımıza yer var. Artık bu iktidarın sonu geliyor. Genelde de yerelde de  AKP tükeniyor ve tükenişi yaşıyor. Ak olmak isimle olmuyor. Ak olmak davranışlarla olur. Ak olmak isin hakkınızda bir iddia varsa, bu iddiaların en kısa zamanda açığa çıkmasını sağlamak için istifa etmekle olur. Gerekirse yüce divana gidip, gerçekten ak’sanız, aklanmakla olur. Buna cesaret göstermekle olur. “Ben Ak’ım” diyerek, kimse ak olamaz” dedi.
Bayramoğlu, “Değerli arkadaşım İrfan Kurt’un ben sevinçle partimize üye yapıyorum. Katılımından dolayı çok mutluyum” dedi.
CHP Belediye Başkan Adayı Bahri Yılmaz, “İrfan Kurt’un CHP çatısı altına gelerek, gücümüze güç katmasından dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum” dedi.
İrfan Kurt, “Ben yıllardır Soma Demokratik Sol Partisinde siyaset yaptım. Yıllarca mücadele ettiğim arkadaşlarımla yine aynı sahne de tekrar siyaset yapacağız. Soma’ya hep beraber hizmet etmek için buradayım”dedi.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!