Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Dışişleri Mensupları Eşleri Soma’yı Unutmadı

Dışişleri Mensupları Eşleri Soma’yı Unutmadı
1.115 views
16 Eylül 2014 - 8:38

Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği, bir ana sınıfının tefrişatını yaptı.
Soma’da yaşanan maden faciasının ardından bazı dernek ve kuruluşlar okullara çeşitli yardımlarını sürdürüyor. Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği, Sabri Balcı İlkokulu ana sınıfının tefrişatını yaptı.
Düzenlenen anasınıfı açılış törenlerine, Soma Kaymakamı Bahattin Atçı, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği adına açıklama yapan Pınar Gün, “ Bizler Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği olarak Soma’ya geldik. Çocuklara bir katkımız olsun diye bir ana sınıfını tefrişatlandırmayı düşündük. Soma’da bazı okullarda keşif yaptık Sabri Balcı İlkokulunda karar verdik. Destekçilerimizle beraber güzel bir sınıf haline getirdik” şeklinde konuştu.
Çocukların mutlulukları ise gözlerinden okundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!