Soma Karaelmas Gazetesi

Devlet Hastanesinin Uzman Sayısı 44’e Çıktı

Devlet Hastanesinin Uzman Sayısı 44’e Çıktı
5.086 views
21 Ağustos 2014 - 7:14

Soma Devlet Hastanesinin uzman sayıları gün geçtikçe artıyor. Eksik olan branşlar tamamlanıyor. Son olarak 1 Göz doktoru ve 2 Kadın Doğum Uzmanı atandı.
Soma Devlet Hastanesinde 1 olan Göz Polikliniği sayısı 2’ye çıktı. Genç ve enerjik olan Uzman Doktor Turgay Satıcı İstanbul Uludağ Üniversitesi mezunu görevinde 6. yılını geçiren Satıcı Maraş Afşin, Beyoğlu Göz Hastanesinin ardından Soma’ya atandı. Evli ve 1 çocuk babası olan Satıcı’ya görevinde başarılar dileriz.
Kadın Doğum Uzmanı olan Halis Atilla Özler ise deneyimli bir doktor olarak Soma’ya atandı. Doğu görevlerinin ardından Milas ve Kuşadasında uzun yıllar hizmet veren 25 yıllık doktor Özler 48 yaşında. Evli ve 3 çocuk babası olan Özler’e Soma Devlet Hastanesindeki yeni görevinde başarılar dileriz.
Kadın Doğum Uzmanı Hilal Ilgın ise Manisa doğumlu olduğunu belirtti. İlk mecburi hizmet yeri olarak Soma’ya gelen Ilgın Akdeniz Üniversitesi mezunu. Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Soma’ya gelen Ilgın 29 yaşında. Güleryüzlü ve sempatik tavırları ile daha şimdiden hastaların beğenisini kazanan Ilgın’a görevinde başarılar diliyor. Güler yüzü ile tüm hastaların sevgisini kazanacağına inanıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!