https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Denizbank’tan Emeklilere 450 TL Nakit Ödül Fırsatı

Denizbank’tan Emeklilere 450 TL Nakit Ödül Fırsatı
1.515 views
05 Şubat 2014 - 7:49

DenizBank’ın emeklilere yönelik başlattığı kampanya ile emekli maaşını DenizBank’a transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL nakit ödül verilecek. Ödül kazanan emekli, fastPay uygulamasını indirmesi durumunda ise ek olarak 50 TL daha hediye kazanacak.
Emekliler böylelikle toplamda 450 TL tutarında nakit ödül kazanma fırsatı yakalayacaklar.
Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, geliştirdiği Emekli Bankacılığı yaklaşımı ile emeklilere yönelik yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.
DenizBank son olarak emekliler için önemli bir kampanyaya daha imza attı. Buna göre emekli maaşını Deniz’e transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL nakit ödül verilecek. Ödül kazanan emekli, DenizBank’ın mobil cüzdan uygulaması fastPay’i İndirmesi durumunda ise ek olarak 50 TL daha hediye kazanacak. Emekliler böylelikle toplamda 450 TL tutarında nakit ödül kazanma fırsat yakalayacaklar. Kampanyaya katılan emeklinin ilk maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde maaş hesabına kazanmış olduğu ödül yatırılacak. Kampanya avantajlarından Kurtaran Hesap başvurusu onaylanan ve 01 Mayıs 2014 tarihine kadar SGK emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecek. Müşterinin ödüle hak kazanabilmesi için maaşını 3 yıl taahhüt ile DenizBank aracılığı ile alması gerekiyor.
“Emeklilere özel çözümler sunuyoruz”
    DenizBank Batı Anadolu Bölge Satış müdürü Umut Günay ve Soma Şube müdürü M.Ünal Boztürk , Soma Emekliler Derneği Başkanı Necati Arslan’ı makamında ziyaret etti.
Konuyla ilgili açıklama yapan DenizBank Batı Anadolu Bölge Satış müdürü Umut Günay ve Soma Şube müdürü M.Ünal Boztürk , “DenizBank olarak emekliler için ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Özel bankalar içinde sektöre ilk defa emeklilere özel bankacılık anlayışını getiren DenizBank, sadece emeklilere yönelik tasarlanmış ilk kredi kartından sonra hizmetlerine yine bir fırsat ile devam ediyor. Emeklilerimiz bu yeni kampanyamızla 450 TL nakit para kazanma fırsatı elde ediyorlar. Maaşını bankamıza taşıyan emeklilerimize 400 TL, fastPay uygulamasını indiren emeklilerimize ek 50 TL vereceğiz. Emekli müşterilerimize de sevdiklerine fastPay ile para göndermenin konforunu yaşatmak istiyoruz. Emekliler; fastPay ile para gönderecekleri kişinin bankada hesap açmasına gerek olmadan 7/24 ücretsiz para transferi edebilecek, torunlarına bayram harçlıklarını dahi fastPay ile gönderebilecekler. Bundan sonra da emekli müşterilerimizin ihtiyaçlannı yakından takip etmeye ve beklentilerinin ötesinde hizmet vermeye devam edeceğiz. Tüm emeklilerimizi DenizBank şubelerine bekliyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!