Soma Karaelmas Gazetesi

Denizbank Tavuk Üreticileri İle Buluştu

Denizbank Tavuk Üreticileri İle Buluştu
1.514 views
10 Ekim 2013 - 7:11

DenizBank yöneticileri Soma’da tavuk üreticileri ile kahvaltıda bir araya gelerek Üretici kart ve hizmetler ile ilgili bilgilendirme yaptı. Tavuk üreticilerini DenizBank’ın sunduğu birçok avantajın beklediği anlatıldı.
DenizBank, tarım sektörüne en büyük yatırımı yapan özel banka olarak, sektörün gelişmesine yönelik faaliyetlerini sürdürerek sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin her bölgesindeki üreticileri desteklemeye devam ediyor. Türk tarımının modernizasyonuna destek vermeyi, tarımsal üretimde verimliliği ve üreticimizin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmayı hedefleyen DenizBank, tavuk üreticileri ile bir araya gelerek sektörü değerlendiriyor.
Bu çerçevede 09 Ekim 2013, Çarşamba günü DenizBank Soma Şube Müdürü Mehmet Ünal Boztürk; Kırkağaç Şube Müdürü Bekir Şamil Dolu, Tarım Bankacılığı Bölge Sorumlusu Mehmet Üz , Soma, Savaştepe, Kırkağaç ve Kınık’ta bulunan tavuk üreticileri ile düzenlenen kahvaltıda bir araya gelerek DenizBank’ın tavuk üreticilerine yönelik sunduğu ürün ve hizmetler ile ilgili bilgilendirme yaptı.
    DenizBank Soma Şube Müdürü Mehmet Ünal Boztürk, tavuk üreticilerinin yer aldığı kahvaltıda tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetler ve sektöre sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında 1. sırada olduklarına dikkat çekti. Boztürk, tavuk üreticilerine ilave kümes yapımı, kümeslerin bakım ve revizyonuna yönelik ilave ekipman alımı gibi her türlü yatırımları için uygun koşullarda kredi imkanı sunduklarını, bununla beraber tavuk üreticilerinin kömür, talaş, kümes malzemeleri, yem, saman gibi tarımsal ihtiyaçlarını Üretici Kart ile anlaşmalı işyerlerinden uygun vadelerle karşılayabileceklerini belirtti. Üreticilerin her zaman yanında olduklarını ve bundan sonrada olmaya devam edeceklerini belirten Boztürk, “Bugüne kadar her zaman tarımsal üreticinin yanında olduk. Tarımda sahip olduğumuz sektörel uzmanlığımız ile üreticinin her türlü ihtiyacına yanıt verebiliyoruz.” dedi.

Türk tarımının verimliliğini artırması, sektörün gelişmesi ve güçlenmesi için yeni ürün ve hizmetler sunan DenizBank, bu anlayışı doğrultusunda hayata geçirdiği;  yalnızca üreticiye özel tasarlanan, üreticiye pek çok kolaylık sağlayan “Üretici Kart” ile uygun kredi koşullarında kampanyalı ve hasat vadeli ödeme gibi hizmetler sunuyor. DenizBank’ın sağladığı kullanım kolaylıkları ve sunduğu hizmetler açısından dünyada bir ilk olan “Üretici Kart”ın en önemli özelliği yılda bir kez ödemeli olması ve bu ödeme vadesinin de tamamen üreticinin hasadına göre belirlenmesi…
“Üretici Kart”ın sunduğu avantajlar 100’den fazla tarımsal ürüne hasat vadeli ödeme imkânı sunan “Üretici Kart”, üreticinin tarımsal üretimiyle ilgili ihtiyaçlarına pratik finansal çözümler sunuyor. DenizBank, Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek tahsisi çok kolay olan DenizBank tarımsal işletme kredisini, “Üretici Kart” ile üreticilerin kullanımına sunuyor.
Üreticiler “Üretici Kart” larını,Mazot (Petrol Ofisi bayilerinden, 5 ay vade 0 faizle mazot ve madeni yağ alma imkanı)
Gübre (Anlaşmalı tarımsal birlik ve kooperatiflerde 3 ay vade 0 faizle gübre alma imkanı)
Tarım İlacı,
Yem,
Yedek parça ve diğer tarımsal ihtiyaçları için üye işyerlerinden alışveriş yaparak veya ATM’lerden nakit çekerek kullanabiliyorlar.
“Üretici Kart”ın üreticiye sağladığı fırsatlar:
Geri ödemeler DenizBank’ın tüm tarım kredilerinde olduğu gibi ürünün hasat tarihinde yapılabilir.
İhtiyaç duydukça kullanım kolaylığı vardır.
Nakit taşıma riskini ortadan kaldırır.
Erken ödeme imkanı sunar.
Anlaşmalı işyerlerinden “Üretici Kart”ın sağladığı kampanyalı alışveriş olanaklarından yararlanır.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!