Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Demirören Okulları Hızlı Başladı

Demirören Okulları Hızlı Başladı
1.371 views
09 Eylül 2014 - 7:12

Erdoğan Demirören tarafından Cenkyeri mahallesine yapılacak olan okul inşaatı hızlı başladı. Geçtiğimiz hafta protokolü imzalanan okulun temeli kazıldı.
Geçtiğimiz hafta içinde Manisa Valiliğinde protokolü imzalanan okulun temel kazımı tamamlandı. Erdoğan Demirören tarafından yaklaşık 2 milyon liraya mal olacak olan 3 derslikli anaokulu ve 12 derslikli ilkokulun temel kazımı tamamlandı. Yaklaşık 280 öğrenciye ev sahipliği yapacak okulun ikinci eğitim öğretim yılına yetişmesi planlanıyor. 6 ayda bitirilecek okulun isimleri protokol töreninde açıklanmıştı. Erdoğan Demirören Maden şehitleri ilkokulu ve Tülin Demirören Maden Şehitleri Anaokulu ismi verilecek olan okulun temel kazımı sırasında Belediye Başkanı Hasan Ergene hazır bulundu. Ergene’nin yanısıra Belediye Başkan yardımcılarının da katıldığı temel kazımı Soma Belediyesine ait araçlar ile yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!