https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Darkale Doğa Şenlikleri 542 sporcuyu ağırladı

Darkale Doğa Şenlikleri 542 sporcuyu ağırladı
11 views
17 Mayıs 2022 - 13:28

Gençlik Haftası kapsamında 2 gün boyunca devam eden Darkale Doğa Şenlikleri’nde Türkiye’nin her yerinden 542 sporcu Soma’da buluştu.

Soma Kaymakamlığı başkanlığında Soma Belediyesi, Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Soma Doğa Sporları Kulübü işbirliği ile 15 – 21 Mayıs Gençlik Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlenen ” DARKALE DOĞA SPORLARI ŞENLİĞİ” 542 sporcunun katılımıyla tamamlandı.
Darkale Köyünün Doğa Sporları ve Kültür Turizm Merkezi olması yönünde yapılan çalışmalara önemli bir katkıda bulunan şenlik sonunda Soma Doğa Sporları Kulübü tarafından yapılan açıklamada ”
Şenliğimize ülkemizin farklı il ve ilçelerinden kayıtlı olarak 542 Sporcu katılmıştır etkinlik Boyunca Kanyoning, Trekking, Kaya Tırmanışı, Bisiklet ve Oryantiring faaliyetleri gerçekleştirilmiştir.
Şenliğimiz boyunca Hiçbir menfaat gözetmeksizin canla başla görev alan ve görevlerini en iyi şekilde yerine getiren bir çok kulübün örnek gösterdiği gelen misafirlerimizin övgüyle bahsettiği Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanımız Mustafa Alioğlu ve Kulüp Yöneticileri üyeleri ve gönüllüleri Darkalemizin Doğa Sporları ve Kültür turizm merkezi haline getirmek amacıyla yaptığımız şenliğimizde misafirlerimize en iyi şekilde ağırladık. Bu etkinliğimizde bizlere desteklerinden dolayı öncelikle çok değerli Ak Parti Manisa Milletvekilimiz Mehmet Ali Özkan, Sayın Kaymakamımız Fatih Akkaya, Belediye Başkanımız Ali Tulup, Başkan Yardımcılarımız Sabır Tuna, Abdullah Ekşi, Temel Korkmaz’a ve belediyemiz Fen işleri müdürlüğümüz ve çalışanlarına, İl Spor Müdürümüz Yunus Öztürk’e, ilçe Spor Müdürümüz Dilek Mert’e, ulaşımdaki desteklerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesi Soma koordinasyon merkezimize, Türkiye Dağcılık Federasyonu Manisa İl Temsilcimiz ve kulübümüz As başkanı Hakan Kavaklıçeşme’ye, çok değerli Darkale Muhtarımız Önder Uysal’a, Haberleşme operatörümüz Fatih Saka, Cem Şener, Darkale Kanyonunun hazırlanmasında baştan sona emeği gecen Türkiye Kanyoning Haydar Daştan’a ve Kerim Selvili’ye, Soma Gençlik merkezi Müdürlüğümüze, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Soma MYO Doğa Sporları Kulübü okul yöneticileri Ayla Tekin ve Fırat Tekin hocalarımıza Kulüp Öğrencilerimize, Sponsorluk ve Desteklerinden dolayı Polyak Madenciliğe, Hidro-Gen Enerji ith. ihr. dağt. AŞ’ye, Sosev Vakfı Mustafa Bayraktar, Teknik Malzeme sponsorlarımıza daha bir çok ismimi sayamadığımız kurum, kuruluş ve ve şahıslara katılım sağlayan kulüplerimize ve ferdi Sporcularımıza canı gönülden teşekkürlerimizi sunarız” denildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!