Soma Karaelmas Gazetesi

Daire Başkanları Soma’da buluştu

Daire Başkanları Soma’da buluştu
266 views
08 Nisan 2021 - 6:33

Balıkesir ve Manisa Ulaşım Daire Başkanları Soma’da buluştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama Raylı Sis. Dairesi Başkanı, Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı, Soma Seyehat Yönetim Kurulu, Soma ve Savaştepe Birlik Başkanları’nın katılımı ile Soma’da toplantı gerçekleştirildi.
Savaştepe’den Soma’ya sefer düzenlemek istedikleri yönünde dilekçe veren birlik yönetiminin bu isteği Soma’da düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı.
Toplantı öncesi açıklamada bulunan Balıkesir Belediyesi Ulaşım Planlama Raylı Sis. Dairesi Başkanı Mehmet Akif Şencan ‘Savaştepe ve Soma Kooperatifimiz ile bir aradayız. Savaştepe ve Soma arasında taşımacılığın karşılıklı olması konusunda mutabakat sağlamak için toplandık. Soma Birlik zaten bizim bölgemize geliyordu, Savaştepe Birlik’in böyle bir talebi oldu. Bugün bunu değerlendireceğiz. İnşallah iki tarafta mutlu ayrılır ve çalışma barışı sağlanmış olur. Manisa Büyükşehir Ulaşım Daire Başkanı Hüseyin Başkanımızın da girişimleri bizler için sevindirici oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz’dedi.
Manisa Büyükşehir Ulaşım Daire Başkanı Hüseyin Üstün ‘Savaştepeli misafirlerimiz ve Soma Seyehat yetkilileri buradalar. Soma – Balıkesir- Savaştepe güzergahı izleyerek taşıma yapıyor kooperatifler. Aralarında itilaflı durumlar da var. İtilaflı durumları çözmek için buradayız’dedi.
Soma Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Osman Gündoğan ‘Soma – Balıkesir hattı uzun yıllardır çalışıyoruz. Savaştepeli arkadaşlarımızın hat müracaatı oldu. Onu değerlendirerek kendi aramızda karar vereceğiz’dedi.
Toplantı basına kapalı devam etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!