Soma Karaelmas Gazetesi

DAGAB Soma’yı Unutmadı

DAGAB Soma’yı Unutmadı
1.407 views
31 Temmuz 2014 - 7:16

Doğu Anadolu-Güneydoğu Anadolu Birliği (DAGAB), Soma’daki maden şehitliğinde çocuklara ve mezarlığa ziyarete gelenlere hediyeler ve gül dağıttı.
DAGAB Genel Başkan Doğan Bayram, yaptığı açıklamada, şehit ailelerini bu bayramda yalnız bırakmak istemediklerini, bu nedenle Soma’ya gelip bir şehitlikte bir stant açtıklarını kaydetti.
Bayramlarını Soma’da geçirdikleri için daha huzurlu olduklarını ifade eden Bayram, “Burada bulunma sebebimiz ülkemizde bu gibi vakalar sıcaklığını kaybettiği zaman yerini unutulmaya bırakıyor. Bu bayramda maden faciasının bize bırakmış olduğu acıyı unutmamak ve unutturmamak adına burada bulunuyoruz” dedi.
Bayram ve beraberindekiler açılan stantta çocuklara ve mezarlıkta bulunan vatandaşlara çeşitli hediyeler ve gül dağıttı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!