Soma Karaelmas Gazetesi

ÇYDD Coşkulu Kapanış

ÇYDD Coşkulu Kapanış
2.079 views
22 Ağustos 2014 - 7:44

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Soma Eğitim Evi yaz sezonunu kapatıyor. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak 7 Temmuz’da Soma’da açılan Eğitimevi 23 Ağustos’ta yapacağı program ile yaz sezonunu kapatıyor.
Konu ile ilgili bilgi veren Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ecz. Nihal Kızıl ‘ Soma’da 7 Temmuz’da şubemizi açtık. Şubemizde Kadın Eğitimi, eğitim ve burs olarak hizmet veriyoruz. Soma’da büyük bir ilgi ile karşılaştık. Açıldığımız andan itibaren yoğunluk ve ilgi devam ediyor. Bir çok burs başvurusu ile karşı karşıyayız. Gönül istiyor ki herkese yardımda bulunalım. Faaliyet yaptığımız binayı satın almak için destekçilerimizden katkı sağlamalarını bekliyoruz. Binamızda şuan veli eğitimi, okul öncesi eğitim ve 5-6-7-8 yaş eğitimlerimiz oluyor. Cıvıl cıvıl çocuk sesleri ile binamız doldu. Bu çok güzel bir duygu. İlkokul ortaokul öğrencileri ile eğlenceli dakikalar geçiriyoruz. Kitap yazarlarımız öğrencilerimizle etkinlikler yaparken okul öncesi eğitim veren öğretmenlerimizde 4-6 yaş çocuklarımıza şarkılar söyleyerek, çeşitli etkinlikler düzenliyorlar. 1,5 ay dolu dolu geçti. Kış sezonunda da devam etmeyi planlıyoruz.Etkinliklerimizi 23 Ağustos Cumartesi günü düzenleyeceğimiz program ile sona erdireceğiz. Programımızda Soma eğitimevi çocukları tiyatro grubumuz tarafından tiyatro gösterileri, çocuk korosu ve Aysun Ali Kocatepe konseri ile son bulacak. Tüm Soma halkımızı davet ediyorum’ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!