Soma Karaelmas Gazetesi

Cumhuriyet İçin Koştular

Cumhuriyet İçin Koştular
2.564 views
29 Ekim 2014 - 8:25

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinatörlüğünde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte  okullar arası “Cumhuriyet Koşusu” düzenlendi.

İstasyon-Esentepe yol güzergahında yapılan koşuda 15 okuldan 120  öğrenci birbirleri ile kıyasıya yarıştı. 1500 metre Ortaokul kızlar, 2000 metre ortaokul erkekler, 2000 metre lise kızlar ve 2500 metre lise erkekler olmak üzere 4 kategoride yapılan koşuda dereceye giren öğrenciler Ortaokul kızlarda; 1-Gülay Pandır Turgutalp Ortaokulu, 2-Hatice İkiz Turgutalp Ortaokulu, 3-Şevval Üstünsoy Ayşe Temizel Ortaokulu, Ortaokul erkeklerde; 1-Mustafa Yalazı Canlar Ortaokulu, 2-Oğuzhan Elmas Turgutalp Ortaokulu, 3-Sezer Turuş Canlar Ortaokulu  Lise kızlarda; 1-Sebahat Gönen Fatma Aliye Mesleki ve Teknik A.L.,  2-Nida Aydeniz Soma Anadolu Lisesi, 3-Özge Karabacak Fatma Aliye Mesleki ve Teknik A.L., Lise erkeklerde; 1-İbrahim Kaynak Rıfat Dağdelen A.L., 2-Orhan Polu Rıfat Dağdelen A.L., 3-Berkay Çakmak Soma Anadolu Lisesi oldu. Takım halinde  Ortaokul kız takımı 1. Turgutalp Ortaokulu, 2. Canlar Ortaokulu, 3. Altıntaş Ortaokulu, Ortaokul Erkek Takımı 1. Canlar Ortaokulu 2. Turgutalp Ortaokulu 3. Altıntaş Ortaokulu, Lise Kız takımı 1. Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2. Soma Anadolu Lisesi, 3. Soma Anadolu İmam Hatip Lisesi, Lise Erkek Takımı 1. Soma Anadolu Lisesi, 2. Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 3. Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!