Soma Karaelmas Gazetesi

“Cumhurbaşkanı Adayımız Erdoğan’a Tam Destek”

“Cumhurbaşkanı Adayımız Erdoğan’a Tam Destek”
1.036 views
08 Ağustos 2014 - 6:56

Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Ak parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis ve Büyükşehir Belediye Meclisinde görevli tüm Ak Partililer ile birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek olduklarını gösterdiler.
Soma Belediye Encümen Toplantı salonunda açıklama yapan Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ‘Pazar günü Türkiye çok önemli bir seçim yapıyor. Milletimiz önümüzdeki 5 yıl boyunca Cumhurbaşkanlığı görevini sürdürecek başkanını seçecek. Seçimle alakalı bizim değerli hemşerilerimizden isteğimiz mutlaka Pazar günü herkesin sandığa giderek iradesini göstermesi herkesin Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanması, halkımıza olan tavsiyemizi iletmek için bu toplantıyı yapıyoruz.
Başbakanımız milletin adamı ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a belediye Başkanı olarak benim, Belde belediye başkanı olan arkadaşlarımız, Belediye meclisi ve büyükşehir belediye meclisinde görev yapan arkadaşlarımızla ortak bir irade ortaya koyarak Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a tam desteğimizi ifade etmek istedik. Biz Başbakanımızın bu seçimlerde bütün kalbimizle arkasındayız. Yanında yer alıyoruz. Bu seçimin ülkemizin geleceği açısından son derece büyük önem arz ettiği kanısındayız. Bu işe en fazla layık olan insanın bütün adaylar içersinde Recep Tayyip Erdoğan olduğunu düşünüyoruz. Bunu da bütün halkımıza deklare ediyoruz. Halkımızın da oylarını kullanırken bu doğrultuda bizim düşündüğümüz gibi bize destek verecek yönde oy kullanmasını tavsiye ediyoruz. Biz Ak Parti grubu olarak Belediye Meclisimizle bu davaya gönül veren arkadaşlarımızla sonuna kadar başbakanımızın arkasındayız. Cumhurbaşkanı adayı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyoruz. Onun bu seçimden birinci olarak çıkması için üzerimize düşen her şeyi bugüne kadar yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Son sonuçlar alınıncaya kadar gerek sandıklarda, oy kullanma mahallerinde sağlıklı bir seçimin gerçekleşmesi için alınacak olan bütün tedbirlere de destek olacağız ve katkıda bulunacağız.’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!