Soma Karaelmas Gazetesi

Çocuklar Paytak’la Eğlendi

Çocuklar Paytak’la Eğlendi
2.484 views
19 Kasım 2014 - 9:01

Çocukların beğeni ile izlediği Paytak Show Kerem Eser Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi konferans salonunda minik hayranları ile buluştu.
2007 yılından bu yana TRT ekranlarında ‘Paytak’ olarak bilinen Kerem Eser, 19 yıldır gösteri dünyasında yer alıyor ve 7’den 70’e her yaşta izleyiciye hitap ediyor.
Yetişkin ve çocuk olmak üzere iki ayrı konseptte birbirinden bağımsız olarak interaktif sahne şovları gerçekleştiren Kerem Eser, jonglörlük ve illüzyon gösterileri, unicyle, clown oyunculuğu ve gösteri sanatlarının birçok uzmanlık alanını harmanlayarak etkileyici sunumlarını Soma’daki çocuklara sergiledi.
Kerem Eser, önce Zübeyde Hanım İlköğretim Okulundaki çocukları ziyaret ederek gönüllerini kazandıktan sonra Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi konferans salonunda çocuklara unutulmaz saatler yaşattı.   Programın sonunda Soma’da yaşanan elim kazadan sonra çocukların yüzünü bir nebze de olsa güldürebilmek, acılarını kısa bir süreliğine de olsa unutturabilmek ve onlarla mutlu saatler geçirmek için Soma’ya geldiğini ve her zaman Soma’lı çocuklarla beraber kalbinin attığını söyledi.
Konuşmasının sonunda, “Soma’ya gelmeme vesile olan, beni davet eden Rıfat Dağdelen’de öğretmen olan  yakın arkadaşım Sözer Vurgun’a, bu güzel gösteri için bütün hazırlıkları yapan okul müdürü Ramazan Cangül ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve tabi ki buradaki gösterinin düzenlenmesini sağlayarak Soma’nın çocuklarının yüzünü güldürten,onlarla neşeli saatler geçirmemizi sağlayan Soma Sanayi ve Ticaret Odasına ve ilgisini esirgemeyen oda başkanımız  Hakan Işık’a sonsuz teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!