Soma Karaelmas Gazetesi

Çocuklar “Paytak Show”la Eğlendi

Çocuklar “Paytak Show”la Eğlendi
1.203 views
01 Aralık 2014 - 9:10

Soma Engelsiz Yaşam Derneği Engelliler Haftası kapsamında düzenlediği etkinlikle çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattı.

İllüzyonist ve Jonglör Kerem Eser ‘Paytak Show’ adlı gösterisi ile Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda minik hayranları ile buluştu.

Soma Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Murat Gökmentekin, “Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Beyaz İnci Rehabilitasyon Merkezi, Özel Ege Rehabilitasyon Merkezi, özel maden şirketleri, Soma Nakliyeciler Kooperatifi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları bu programı düzenledik. Engellilerimizin sorunları ile ilgilendiğimiz gibi aynı zamanda en mutlu oldukları bu haftada da kendilerini yalnız hissettirmedik. Tüm engellilerimizin haftalarını kutluyor, her insanın birer engelli adayı olduğunu hatırlatarak onları sadece bir gün değil, her gün sahiplenmemiz gerektiğini bir kez daha ifade ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!