Soma Karaelmas Gazetesi

Çocuk Gelişim Merkezi’nden istifa etti

Çocuk Gelişim Merkezi’nden istifa etti
1.972 views
28 Eylül 2017 - 18:27

ÇGM’de istifa

Soma Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Genel Sekreterliği görevini layıkıyla, başarılı bir şekilde icra eden genç yönetici ve girişimci, hayırsever, Esin Ayan Soma Çocuk Gelişim Merkezi STK’lardan Sorumlu Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

Soma’da sosyal ve kültürel etkinliklerde aktif rol alan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri Esin Ayan Çocukların gelişimi ve onların ihtiyaçlarına yönelik kurulan Çocuk Gelişim Derneğinin yönetim kurulunda görevliydi. Ayan işlerinin aşırı yoğunluğu nedeniyle derneğin çalışmalarında aktif olamayacağını bildirerek yönetim kurulundan istifa ettiğini açıkladı.

Resmi olarak ismi artık dernek yönetiminde yer almasa da manevi desteğinin her zaman olacağını belirten Ayan, “Bu gibi gönüllü yardım kuruluşlarındaki görevlilerin görevlerini layıkıyla yerine getiremedikten sonra yönetimi işgal etmesinin doğru olmayacağı mantığıyla yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Amacı çocuklarımızın sokaklardan ve kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlamak ve onları yetenekleri doğrultusunda hayata hazırlamak olan derneğimizin daha iyi yerlere gelmesini tüm kalbimle temenni ediyorum. Bu kararımın gerek yönetim kurulu gerek kamuoyu nazarında saygı ile karşılanacağını umuyorum. Derneğimizin bundan sonraki faaliyetlerinde yönetimdeki arkadaşlara başarılar diliyorum, dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!