Soma Karaelmas Gazetesi

Cimnastik’te Naciye Evren Başarısı

Cimnastik’te Naciye Evren Başarısı
4.586 views
22 Nisan 2014 - 7:37

Manisa’da yapılan Okullararası Artistik Cimnastik yarışmasında Soma Naciye Evren İlköğretim Okulu madalyaları topladı. Yapılan yarışma da dereceye giren öğrenciler Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlü tarafından ödüllendirildi.
Manisa Okullararası Artistik Cimnastik yarışmasında; Naciye Evren İlköğretim Okulu öğrencisi  İsmail Kerem Çetin Minik Erkekler kategorisinde ikinci, Çınar Bayraktar üçüncü, Buğrahan Şentürk ise 6. oldu. Selin Selvi  Küçük kızlar kategorisinde üçüncü olurken, Yıldız Erkekler kategorisinde Yiğit İzci ise birinci oldu.
Naciye Evren İlk ve Ortaokulunda yapılan törene Soma Kaymakamı M.Bahattin Atçı, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, Şube Müdürü Mehmet Yurdadur, Gençlik ve Spor Hizmetleri Soma İlçe Müdür Vekili Dilek Kuruçay, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı. Kaymakam Atçı öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!