Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Çiğkeyf Açıldı

Çiğkeyf Açıldı
3.069 views
29 Nisan 2014 - 7:03

Soma’da “ÇİĞKEYF Etsiz Çiğköfte” Somalıların  hizmetine açıldı. İkiz  kuleler  altı Sinerol yanında  hizmete giren ÇİĞKEYF’in açılışına Soma  Belediye  Başkan Yardımcısı  Ali Tulup’un yanı  sıra  çok sayıda  davetli  katıldı.
İşletme  sahibi Osman Ergül,” Türkiye genelinde   30 dan fazla satış noktası  olan  ve 1983  yılından  bu yana bu sektörde  faaliyet   gösteren Çiğkeyf markasını  Soma ile tanıştırmak  amacıyla  şubemizi  açmış bulunmaktayız.İnanıyorum ki herkes  bu  tadı  benimseyecek.
Açılış  sebebiyle  çeşitli kampanyalar yaptık. Bunlardan bazıları dürüm+ayran 2 TL.10 TL’lik çiğ köfte alana 1 Litre kola bedava. Aynı  şekil de20 TL’lik çiğ köfte alana 2 litre kola hediye  ediyoruz. Ayrıca ev ve işyerlerimize paket  servisimiz vardır. Sabah saat 08:00 – 02:00  saatleri   arası   dükkanımız  tüm Soma’lıların hizmetinde olup  numaralarımıza  çağrı   veya  mesaj atmaları  yeterli. Biz  onları geri  arayarak da hizmet vermeye hazırız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!