https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

CHP 92. Yaşını Buruk Kutladı

CHP 92. Yaşını Buruk Kutladı
1.040 views
10 Eylül 2015 - 8:32

Cumhuriyet Halk Partisi kuruluşunun 92. yılını sade bir tören ile kutladı. Her gün şehit haberlerinin geldiğini dile getiren Başkan Elbinsoy ‘Bu sebeple kuruluş yıl dönümünü sade olarak kutladık’dedi.
Cengiz Topel Meydanında toplanan Cumhuriyet Halk Partisi yönetimi Parti’nin kuruluşunun 92. yılını kutladı. Sade bir tören ile düzenlenen program çelenk sunma töreninin ardından İlçe Başkanı Levent Elbinsoy’un konuşması ile son buldu. Elbinsoy ‘Cumhuriyet Halk Partisinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk benim iki büyük eserim vardır. ‘Biri Cumhurşyet Halk Partisi diğeri Türkiye Cumhuriyeti’dir.’ diyerek partimizin önemini açık ve net bir şekilde dile getirmiştir.
Cumhuriyet Halk Partisi olarak sosyal adaleti tesis ederek insanlarımızın mutlu ve müreffeh yaşamasını sağlamak en büyük amacımızdır.
Cumhuriyet Halk Partisi kurulduğu günden günümüze kadar Atatürk ilke ve devrimlerinin, özgürlüklerin, demokrasinin, emeğin yılmaz savunucusu olmuştur. Emperyalist düzeninde sömürge zihniyetinin yıkamadığı tek kale olarak ülkemizde yaşanan yoğun karalama faaliyetlerine rağmen mücadelemizi sürdürmekteyiz. Cumhuriyet Halk Partisi hiçbir zaman sistemin ve emperyalist güçlerin maşası olmamıştır ve olmayacaktır.
Herkes için zenginliğin gerçekleştiği, bireyin halk ve özgürlerin genişlediği, evrensel hukuk normlarının güçlendiği, nefret ve ayrışmanın yerine sevgi ve barışın hakim olduğu güçlü bir Türkiye için mücadele ediyoruz.
Toplumun tüm kesimlerine zenginlik, adalet, güven, sevgi, saygı, huzur ve umut vaat ederek sizlerle birlikte Türkiye’yi yönetmeye talibiz.
Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye Cumhuriyetini ve demokrasiyi kuran parti olarak karşımıza çıkan bütün engelleri hep beraber aşarak teröre karşı, eperyalizme karşı, haksızlıklara karşı Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak daha çok kararlılık ve daha büyük inançla mücadelemizi sürdüreceğiz.
Bu duygu ve düşünceler ile 9 Eylül ruhunu bugüne taşıyan tüm yurtseverlere saygı ve sevgilerimizi sunuyor, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, İsmet İnönü’yü, Bülent Ecevit’i ve tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Nice 92 yıllar diyerek saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!