Soma Karaelmas Gazetesi

‘Cengiz Bey Durakları Başka Yere Göndersin’

‘Cengiz Bey Durakları Başka Yere Göndersin’
1.762 views
07 Ocak 2014 - 7:27

Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup olaylı durak hakkında açıklama yaptı. Gazetemizde yayınlanan MHP İlçe Başkanlığı adına yapılan ‘Sana paran yok diyen mi oldu sayın başkan’ açıklamasına Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup’tan cevap gecikmedi.
Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün durakları ihtiyacı olan başka yerlere göndersin diyen Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup ‘Cengiz beyin ilçe ve köylere durak gönderdiğini duymuştum ama bize de göndereceği aklımın ucundan bile geçmemişti. Çünkü bizim Belediye olarak paramız var. Turgutap’e gerekli kaç tane durak olsa Allah şükür alacak paramız da var. Durakları alır takarım. Biz şuan da kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Gerekli çalışmalar tamamlanınca istenilen yerlere durakları koyacağız. Biz meclis kararıyla ve arkadaşlarımızla yaptığımız çalışma ve yer tespitinde beldemizin neresine durak lazım olduğunu belirledik ve siparişlerini bile verdik ödemeleri yapıldı. Yakında kaldırım çalışmaları bitince duraklarımızı ihtiyaç duyulan yerlere takacağız. Cengiz bey bu durakları lazım olan başka yerlere göndersin’ dedi.

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!