Soma Karaelmas Gazetesi

CBÜ Öğrencileri Manisa’nın Tarihi Güzelliklerini Keşfettiler

CBÜ Öğrencileri Manisa’nın Tarihi Güzelliklerini Keşfettiler
3.848 views
19 Nisan 2014 - 7:31

Gençlik ve Spor Bakanlığının “SEYYAH – Bizim İller” isimli hareketlilik projesi kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Dilek KURUÇAY’ın katkıları ile Yüksekokulumuz öğrencilerinden 80 kişi Manisa’nın tarihi güzelliklerini keşfettiler.
Öğretim Görevlisi Gökben TEKİR ve Öğretim Görevlisi Esma TATAR ve Emrah CANSIZ nezaretinde, gençlerin tanışmaları, kaynaşmaları ve gençler arasında diyalogun artırılması, İlimizdeki doğal ve tarihi güzellikleri yerinde görmeleri hedefleri ile Manisa’da Manisa Tıp Tarihi Müzesi, Mevlevihane, Antik Tiyatro ve Niobe (Ağlayan Kaya), Ulu Camii, Yeni Han, Manisa Müzesi, Sultan Camii Külliyesi ve Muradiye Camii’ni dolaştılar.
Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ayla TEKİN ülkemizin farklı yerlerinden gelen Yüksekokulumuz gençlerine Manisa’yı tanıma imkânı sağlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl ve İlçe Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!