Soma Karaelmas Gazetesi

CBÜ Öğrencileri İftarda Bir araya geldi

CBÜ Öğrencileri İftarda Bir araya geldi
889 views
12 Haziran 2017 - 8:08

Yüksekokulun tüm faaliyetlerine maddi manevi destek olan Soma Belediye Başkanı Sayın Hasan Ergene Ramazan ayında da öğrenciler için, birlik ve beraberliğin sembolü olan iftar programı düzenleyerek ve tüm belediye idari amirleri, aileleri ile katılımını sağlayarak öğrencilerimizi onore etmiştir.

Soma Meslek Yüksekokulu Bahçesinde Gerçekleştirilen İftar Programına Soma Meslek Yüksekokulu Öğrencileri, Soma Kaymakamı Sayın Ahmet Altuntaş, Soma Belediye Başkanı Sayın Hasan Ergene, Soma Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ali Tulup, Soma Belediye Başkan Yardımcısı Sayın İbrahim Demirarslan, Soma Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Temel Korkmaz, ELİ İşletme Müdürü Sayın Hakkı Duran, TEİAŞ İşletme Müdürü Sayın Hayrullah Saraç, Soma Belediyesi Daire Müdürleri, Soma Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. Doç Dr. Ayla Tekin,  Soma Meslek Yüksekokulu Akademik Ve İdari Personeli Katıldılar.

Öğrenciler iftar sonrasında Soma Belediye Başkanı Sayın Hasan Ergene’ye teşekkür ederek, seneye de bu tür faaliyetlerin gerçekleşmesi dileğinde bulundular.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!