Soma Karaelmas Gazetesi

ÇAYIROĞLU’NDAN ZAFER SPORA DESTEK

ÇAYIROĞLU’NDAN ZAFER SPORA DESTEK
10 views
21 Haziran 2021 - 9:33

Coşkun Çayıroğlu Zafer Spor Kadın Futbol Takımına yaz dönemi çalışmalarının başlaması ile birlikte malzeme desteğinde bulundu.
İki kızı da Zafer Sporda futbol oynayan Çayıroğlu “ Şehrimize renk katan bu kadın futbol takımının her türlü desteği hak ettiğini düşünüyorum. İki kızımın da futbol oynadığı bu kulübün ne kadar büyük özveri ile bu işi başardıklarını biliyorum. Futbol oynayan kendi kızlarımla ve bütün kızlarla gurur duyuyorum. Bir çok insan gibi ben de kızların futbol oynaması konusunda tereddüt içerisindeydim fakat bu gün kızlarım için verdiğim en doğru kararlardan birini vermiş olduğumu görüyorum. Bu şehirdeki herkesin desteklemesi gereken çok ciddi bir proje olduğunu yaşayarak gördüm. Bundan sonra da elimden geldiği oranda Zafer Spora destek olacağım.” dedi.
Kulüp Başkanı Hakan Arslancan ise “Sayın Çayıroğlu’na güzel düşünceleri ve desteği için teşekkür ederim. Kendisine malzeme desteğinin yanında iki kız babası olarak, kızlarına sağladığı imkanlar için şükranlarımı sunarım. Cesur babaların, cesur kızları olur” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!