https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Cangül çiftinin nikah şahitliğini CHP Gurup Başkanvekili Özel yaptı

Cangül çiftinin nikah şahitliğini CHP Gurup Başkanvekili Özel yaptı
180 views
27 Haziran 2022 - 7:55

T.C. İletişim Başkanlığı İzmir Bölge Müdürlüğü’nde görevli Okan Cangül ile Zeynep Keskin Manisa’da gerçekleştirilen nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi. Geniş katılımlı törenle dünya evine giren Okan ve Zeynep çiftinin nikah şahitliğini CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel yaptı.
Zehra ve Erdal çiftinin kızı T.C. İletişim Başkanlığı İzmir Bölge Müdürlüğü CİMER’de görevli Zeynep Keskin, Melek ve Resül (merhum) Cangül çiftinin oğlu T.C. İletişim Başkanlığı İzmir Bölge Müdürlüğü’nde Basın kartları Biriminde görevli İletişim Uzmanı Okan Cangül ile düzenlenen törenle dünya evine girdi.
Manisa’nın Yunusemre ilçesinde Natur Park’ta gerçekleştirilen törene CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel ile Manisa Malatyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Haydar İzci ile çok sayıda davetli katıldı.
Özel, şahitlik yaptı
Düğün töreni öncesinde gerçekleştirilen nikah töreninde çiftin nikah şahitliğini CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel ile Manisa Malatyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Haydar İzci yaptı.
Nikah akdinin gerçekleşmesinin ardından ömür boyu mutluluğa ‘evet’ diyen genç çiftin evlenme cüzdanını mutluluk temennisiyle Özgür Özel teslim etti.
Özel, “Aylar öncesinden dernek başkanımız tarafından şahitliğim rezervasyon yapılmıştı. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Kız tarafı olarak nikaha gelmiştim ama artık hem kız tarafı hem de erkek tarafıyım. El ele tutuşan çiftlerimizin köprüsü üzerinden Erzurum ile Malatya arasında 2 aile arasında bir gönül köprüsü kuruluyor.Onlar ellerini hiç bırakmasınlar, onların hep iyi haberlerini alalım. Kaç çocuk yapacaklarına karışmıyoruz, günü geldiğinde kendileri istediğinde gönüllerince çocukları olacak ve bu vatana, bayrağa ve millete, Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkan çocuklar olacaklar. Ben hayatın müşterek olduğuna, iyi ve kötü günün birlikte yaşandığı, hastalıkta ve sağlıkta bu birlikteliğin çok önem arz ettiği bilen ve 25 yıllık evli 29 yıldır birlikte olan bir kardeşiniz olarak evlilik cüzdanını çiftimize teslim ediyorum” dedi.
Keskin ve Cangül aileleri, nikah akdinin gerçekleşmesinin ardından tebrikleri kabul etti. Düğün törenlerinde ise evlenen çift ve davetliler gece boyunca doyasıya eğlendiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!